Logo Tescili

Logo Tescili

Logo tescil marka tescil işlemlerinde olduğu gibi aynı prosedürler kapsamında yapılmaktadır. Logo tescili, ürün veya hizmetlerde kişi yada kurumların ürettiği ürün yada vermiş olduğu hizmetlerin görsellerini koruyarak ticari faaliyetlerinin sürdürebilmeleri açısından kayıt altına yani korumaya aldırmasıdır.

Logo tescil müracaatı gerçekleşmeden önce, logo sorgulaması yapılmalı tescil açısından uygunluğu araştırılmalıdır. Bu işlemi bizzat kendiniz sorgulama ekranımız kullanarak yapabilirsiniz. Fakat Süreç Patent olarak konu uzmanları nezaretinde yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü; gözden kaçacak en ufak detay hazırlık yapılarak müracaat işleminin başlatılmasının ve yapılan masrafların heba edilmesi olabilir.

Bu sebeplerden dolayı logo işlemini, konusunda uzman ekibimiz nezaretinde yaptırmanız, olumsuzlukları önleyecektir. Bu konuda kendimize ait mükemmel ve kaliteli veri tabanlarımız ve yazılımlarımız sayesinde logoların tescili konusunda en çok onay alan firma olma gururunu yaşamaktayız.

Call Now Button